Silicon Power | S56 | 120 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA | Read speed 460 MB/s | Write speed 360 MB/s
Gamintojas: Silicon Power
Prekės kodas (MPN): SP120GBSS3S56B25
Prekės kodas (MPN): SP120GBSS3S56B25
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | - | 41,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 36 month(s) |
| Solid-state drive capacity: | 120 GB |
| Write speed: | 360 MB/s |
| Read speed: | 460 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Data transfer rate: | 6 Gbit/s |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | S56 |
| Net weight: | 0.017 kg |
| Gross weight: | 0.058 kg |
| Paper/Pasteboard: | 41 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00013125 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.041 kg |
| Gross depth (mm): | 125 mm |
| Gross width (mm): | 105 mm |
| Gross height (mm): | 10 mm |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 13166 pc(s) |
| Producer: | Silicon Power |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Solid-state drive capacity: | 120 GB |
| Write speed: | 360 MB/s |
| Read speed: | 460 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Data transfer rate: | 6 Gbit/s |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | S56 |
| Net weight: | 0.017 kg |
| Gross weight: | 0.058 kg |
| Paper/Pasteboard: | 41 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00013125 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.041 kg |
| Gross depth (mm): | 125 mm |
| Gross width (mm): | 105 mm |
| Gross height (mm): | 10 mm |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 13166 pc(s) |
| Producer: | Silicon Power |