Silicon Power | A55 | 256 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 450 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 62,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross weight: | 0.047 kg |
| Net weight: | 0.045 kg |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | A55 |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Paper/Pasteboard: | 2 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00013125 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.002 kg |
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross width (mm): | 125 mm |
| Gross height (mm): | 105 mm |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 13166 pc(s) |
| Producer: | Silicon Power |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross weight: | 0.047 kg |
| Net weight: | 0.045 kg |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | A55 |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 550 MB/s |
| Paper/Pasteboard: | 2 g |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00013125 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.002 kg |
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross width (mm): | 125 mm |
| Gross height (mm): | 105 mm |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 13166 pc(s) |
| Producer: | Silicon Power |