Shure Windscreen RK345 Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 20,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120.65 mm |
| Gross height (mm): | 83.82 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 85.09 mm |
| Net weight: | 0.06 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Combined (paper): | 0 g |
| Tare other: | 42.00 g |
| Producer product name: | RK345 |
| Producer product family: | Windscreen |
| Weight: | kg |
| Colour of product: | Black |
| Cable length: | m |
| Output impedance: | Ω |
| Wireless connection: | |
| Accessories included: | |
| Connector type: | |
| Microphone frequency: | Hz |
| Built-in display: | |
| Speakers: | |
| Noise reduction: | |
| Microphone sensitivity: | dB |
| Device connectivity: | |
| Package content: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 120.65 mm |
| Gross height (mm): | 83.82 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 85.09 mm |
| Net weight: | 0.06 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Combined (paper): | 0 g |
| Tare other: | 42.00 g |
| Producer product name: | RK345 |
| Producer product family: | Windscreen |
| Weight: | kg |
| Colour of product: | Black |
| Cable length: | m |
| Output impedance: | Ω |
| Wireless connection: | |
| Accessories included: | |
| Connector type: | |
| Microphone frequency: | Hz |
| Built-in display: | |
| Speakers: | |
| Noise reduction: | |
| Microphone sensitivity: | dB |
| Device connectivity: | |
| Package content: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: | |
| Warranty: | 24 month(s) |