Shure MV88+ VIDEO KIT
Gamintojas: Shure
Prekės kodas (MPN): MV88+DIG-VIDKIT
Prekės kodas (MPN): MV88+DIG-VIDKIT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 353,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 64.00 mm |
| Gross height (mm): | 113.00 mm |
| Gross weight: | 0.99 kg |
| Gross width (mm): | 64.00 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 140.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Dimensions (WxDxH): | |
| Connector type: | |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 64.00 mm |
| Gross height (mm): | 113.00 mm |
| Gross weight: | 0.99 kg |
| Gross width (mm): | 64.00 mm |
| Net weight: | 0.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 140.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Dimensions (WxDxH): | |
| Connector type: | |
| Wireless connection: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| USB charging port: | |
| Warranty: | 24 month(s) |