Shure Earphones SE846 Pro Gen 2 Wired, In-ear, Microphone, Noise canceling, Clear
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1223,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 244.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Colour of product: | Clear |
| Wireless connection: | No |
| Producer product name: | SE846 Pro Gen 2 |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | In-ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | No |
| USB charging port: | No |
| Producer product family: | Earphones |
| Connector type: | 3.5 mm plug |
| Gross depth master carton: | 190 mm |
| Gross width master carton: | 175 mm |
| Gross height master carton: | 70 mm |
| Net weight master carton: | 0.21 kg |
| Tare weight master carton: | 0.023 kg |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 0.40 kg |
| Gross width (mm): | 244.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Colour of product: | Clear |
| Wireless connection: | No |
| Producer product name: | SE846 Pro Gen 2 |
| Microphone: | Yes |
| Headphones connection type: | Wired |
| Wearing style: | In-ear |
| Noise canceling: | Yes |
| Wireless: | No |
| USB charging port: | No |
| Producer product family: | Earphones |
| Connector type: | 3.5 mm plug |
| Gross depth master carton: | 190 mm |
| Gross width master carton: | 175 mm |
| Gross height master carton: | 70 mm |
| Net weight master carton: | 0.21 kg |
| Tare weight master carton: | 0.023 kg |