Shure Dynamic Vocal Microphone With Built-in Preamp SM7DB Shure
Gamintojas: Shure
Prekės kodas (MPN): SM7DB
Prekės kodas (MPN): SM7DB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 774,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 1.19 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.84 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 288 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 1.19 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.84 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 288 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |