Sharp | 50HL4265E | 50 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 407,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 760.00 mm |
| Gross weight: | 13.80 kg |
| Gross width (mm): | 1240.00 mm |
| Net weight: | 9.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3280.00 g |
| Plastic (No PET): | 820.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.13 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | Sharp |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| Backlight type: | LED |
| Connectivity: | HDMI, USB, RJ45 |
| Dimensions with stand: | 111.1 x 70.2 x 26 cm |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 50HL4265E |
| Operating system installed: | Google TV |
| Digital signal format system: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Display diagonal: | 50 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 760.00 mm |
| Gross weight: | 13.80 kg |
| Gross width (mm): | 1240.00 mm |
| Net weight: | 9.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3280.00 g |
| Plastic (No PET): | 820.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.13 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | Sharp |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| Backlight type: | LED |
| Connectivity: | HDMI, USB, RJ45 |
| Dimensions with stand: | 111.1 x 70.2 x 26 cm |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 50HL4265E |
| Operating system installed: | Google TV |
| Digital signal format system: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Display diagonal: | 50 |
| Warranty: | 24 month(s) |