SEASONIC FOCUS-GX-850 Seasonic FOCUS-GX-
Gamintojas: SEA SONIC ELECTRONICS
Prekės kodas (MPN): FOCUS-GX-850
Prekės kodas (MPN): FOCUS-GX-850
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 152,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Seasonic FOCUS GX 850 - power supply - 850 Watt |
| Device type: | Power supply - internal |
| Specification compliance: | ATX12V / EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 850 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 70 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin +12 |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Environmental standards: | ENERGY STAR |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas High performance Fluid Dynamic Bearing (FDB) fans are designed to take advantage of the impact absorbance effects of oil. This breakthrough solution not only lowers the chance of production errors during manual insertion but it also improves output power quality. Funkcijos Reduced noise without increase in temperature Extended fan life due to the reduced number of fan rotations Optimized heat dissipation at all times Unsurpassed silent performance in Fanless Mode |
| Product description: | Seasonic FOCUS GX 850 - power supply - 850 Watt |
| Device type: | Power supply - internal |
| Specification compliance: | ATX12V / EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 850 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 70 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin +12 |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 120 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 14 cm x 8.6 cm |
| Environmental standards: | ENERGY STAR |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas
High performance Fluid Dynamic Bearing (FDB) fans are designed to take advantage of the impact absorbance effects of oil. This breakthrough solution not only lowers the chance of production errors during manual insertion but it also improves output power quality.
Funkcijos
Reduced noise without increase in temperature
Extended fan life due to the reduced number of fan rotations
Optimized heat dissipation at all times
Unsurpassed silent performance in Fanless Mode