SEAGATE Surveillance Skyhawk 2TB HDD
Gamintojas: SEAGATE
Prekės kodas (MPN): ST2000VX017
Prekės kodas (MPN): ST2000VX017
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 169,63 € | |
| S1 | - / - | 196,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Seagate SkyHawk ST2000VX017 - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 2 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Features: | RV Sensor, 24x7 continuous operation, Conventional magnetic recording (CMR), tarnish-resistant |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 146.99 mm x 20.2 mm |
| Weight: | 415 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
| Bundled with: | 3 years Seagate Rescue Data Recovery |
Aprašymas SkyHawk leverages Seagate's extensive experience in designing drives purpose-built for surveillance applications. Funkcijos ImagePerfect firmware SkyHawk Health Management Unparalleled data protection RV sensors built in ATA streaming support Lower power consumption |
| Product description: | Seagate SkyHawk ST2000VX017 - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 2 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Features: | RV Sensor, 24x7 continuous operation, Conventional magnetic recording (CMR), tarnish-resistant |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 146.99 mm x 20.2 mm |
| Weight: | 415 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
| Bundled with: | 3 years Seagate Rescue Data Recovery |
Aprašymas
SkyHawk leverages Seagate's extensive experience in designing drives purpose-built for surveillance applications.
Funkcijos
ImagePerfect firmware
SkyHawk Health Management
Unparalleled data protection
RV sensors built in
ATA streaming support
Lower power consumption