Seagate IronWolf 4TB 5400rpm SATAIII HDD
Gamintojas: QNAP
Prekės kodas (MPN): 72123400-6000000-000-RS
Prekės kodas (MPN): 72123400-6000000-000-RS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 254,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.47 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.42 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | QNAP |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 40 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.47 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.42 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | QNAP |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard: | 40 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |