Seagate BARRACUDA ST2000DM008 7200 RPM, 2000 GB, HDD
Gamintojas: Seagate
Prekės kodas (MPN): ST2000DM008
Prekės kodas (MPN): ST2000DM008
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 160,27 € | |
| S2 | - / - | - | 164,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 45.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.262 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.012 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Hard drive interface: | SATA |
| Device type: | HDD |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Capacity: | 2000 GB |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | ST2000DM008 |
| Producer product family: | BARRACUDA |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas Get an HDD for all your PC needs bring you outstanding excellence in personal computing. Funkcijos Ideal for home servers Perfect for entry-level direct-attached storage devices (DAS) Amazing versatility Unmatched dependability |
| Gross depth (mm): | 45.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.262 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.012 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Hard drive interface: | SATA |
| Device type: | HDD |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Capacity: | 2000 GB |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Producer product name: | ST2000DM008 |
| Producer product family: | BARRACUDA |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
Aprašymas
Get an HDD for all your PC needs bring you outstanding excellence in personal computing.
Funkcijos
Ideal for home servers
Perfect for entry-level direct-attached storage devices (DAS)
Amazing versatility
Unmatched dependability