SANDBERG Laptop AC Adapter 90W EU+UK
Gamintojas: SANDBERG
Prekės kodas (MPN): 135-78
Prekės kodas (MPN): 135-78
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 46,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Sandberg - power adapter - EU+UK - 90 Watt |
| Device type: | Power adapter - external |
| Weight: | 639 g |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | DC 15-20 V |
| Power capacity: | 90 Watt |
| Input connectors: | Power Type C, power Type G |
| Output connectors: | 1 x M5 1 x M6 1 x M7 |
| Included accessories: | 12 notebook power tips |
| Dimensions (wxdxh): | 5.05 cm x 3.3 cm x 12.75 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The Laptop AC Adapter 90W EU+UK is an inexpensive alternative to an original power supply and you won’t notice any difference in performance. The connector from the power supply can be adapted to fit yourlaptop by swapping it with one of the many connector types enclosed. Funkcijos 90 watts output for efficient charging Compatible with EU and UK standards for wide accessibility Robust overheat, overcurrent, and overvoltage protections 12 output connectors for versatile connectivity options Compliant with FCC, RoHS, WEEE, and UKCA standards |
| Product description: | Sandberg - power adapter - EU+UK - 90 Watt |
| Device type: | Power adapter - external |
| Weight: | 639 g |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | DC 15-20 V |
| Power capacity: | 90 Watt |
| Input connectors: | Power Type C, power Type G |
| Output connectors: | 1 x M5 1 x M6 1 x M7 |
| Included accessories: | 12 notebook power tips |
| Dimensions (wxdxh): | 5.05 cm x 3.3 cm x 12.75 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The Laptop AC Adapter 90W EU+UK is an inexpensive alternative to an original power supply and you won’t notice any difference in performance. The connector from the power supply can be adapted to fit yourlaptop by swapping it with one of the many connector types enclosed.
Funkcijos
90 watts output for efficient charging
Compatible with EU and UK standards for wide accessibility
Robust overheat, overcurrent, and overvoltage protections
12 output connectors for versatile connectivity options
Compliant with FCC, RoHS, WEEE, and UKCA standards