SAMSUNG TV 48inch S90D OLED 4K AI 2024
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): QE48S90DAEXXH
Prekės kodas (MPN): QE48S90DAEXXH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1422,51 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Samsung QE48S90DAE S90D Series - 48" OLED TV - 4K |
| Product type: | OLED TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 48" |
| Colour: | Graphite black |
| Platform: | Tizen OS |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10+ |
| Hdr technology: | OLED HDR, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming |
| Frame rate & enhancement tec: | Variable Refresh Rate (VRR), 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Motion Xcelerator 144Hz |
| Video interface: | HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Self-illuminating pixels |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Tv tuner: | 1x analogue, 2x digital |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | HbbTV 2.0.3 |
| Picture enhancements: | 4K AI Upscaling, Ultra Viewing Angle, Dynamic Black EQ, Real Depth Enhancer, Perceptional Color Mapping |
| Speaker system: | 2.1 channel |
| Platform: | SmartThings |
| Intelligent assistant: | Bixby (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Samsung TM2360E remote control |
| Voltage: | AC 220-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 65.7 Watt |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 106.93 cm x 3.96 cm x 61.99 cm |
| Weight: | 10.6 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
SAMSUNG TV 48inch S90D OLED 4K AI 2024 |
| Product description: | Samsung QE48S90DAE S90D Series - 48" OLED TV - 4K |
| Product type: | OLED TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 48" |
| Colour: | Graphite black |
| Platform: | Tizen OS |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10+ |
| Hdr technology: | OLED HDR, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming |
| Frame rate & enhancement tec: | Variable Refresh Rate (VRR), 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Motion Xcelerator 144Hz |
| Video interface: | HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Self-illuminating pixels |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Tv tuner: | 1x analogue, 2x digital |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | HbbTV 2.0.3 |
| Picture enhancements: | 4K AI Upscaling, Ultra Viewing Angle, Dynamic Black EQ, Real Depth Enhancer, Perceptional Color Mapping |
| Speaker system: | 2.1 channel |
| Platform: | SmartThings |
| Intelligent assistant: | Bixby (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Samsung TM2360E remote control |
| Voltage: | AC 220-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 65.7 Watt |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 106.93 cm x 3.96 cm x 61.99 cm |
| Weight: | 10.6 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
SAMSUNG TV 48inch S90D OLED 4K AI 2024