Samsung Tab A11+ (X230) | Galaxy | 11 " | Grey | TFT LCD | 1200 x 1920 pixels | Mediatek | Dimensity 7300 (4 nm) | 8 GB | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5
Gamintojas: Samsung
Prekės kodas (MPN): A11+ X230-Grey 256
Prekės kodas (MPN): A11+ X230-Grey 256
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 317,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 285.00 mm |
| Gross weight: | 0.58 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Samsung |
| Palette Qty: | 328 pc(s) |
| Processor family: | Mediatek |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Battery technology: | Li-Po |
| Display diagonal: | 11 " |
| Rear camera: | Yes |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Operating system version: | 16 |
| Producer product name: | Tab A11+ (X230) |
| Display technology: | TFT LCD |
| Front camera: | Yes |
| Compatible memory cards: | microSDXC |
| Colour of product: | Grey |
| Battery capacity: | 7040 mAh |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 1200 x 1920 pixels |
| Internal memory: | 8 GB |
| Processor model: | Dimensity 7300 (4 nm) |
| 4G: | No |
| Producer product family: | Galaxy |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 285.00 mm |
| Gross weight: | 0.58 kg |
| Gross width (mm): | 185.00 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Samsung |
| Palette Qty: | 328 pc(s) |
| Processor family: | Mediatek |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Battery technology: | Li-Po |
| Display diagonal: | 11 " |
| Rear camera: | Yes |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Operating system version: | 16 |
| Producer product name: | Tab A11+ (X230) |
| Display technology: | TFT LCD |
| Front camera: | Yes |
| Compatible memory cards: | microSDXC |
| Colour of product: | Grey |
| Battery capacity: | 7040 mAh |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 1200 x 1920 pixels |
| Internal memory: | 8 GB |
| Processor model: | Dimensity 7300 (4 nm) |
| 4G: | No |
| Producer product family: | Galaxy |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |