Samsung SSD 870 EVO 4000 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Write speed 530 MB/s, Read speed 560 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1485,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 141.00 mm |
| Gross height (mm): | 5.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 92.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Solid-state drive capacity: | 4000 GB |
| Write speed: | 530 MB/s |
| Read speed: | 560 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA III |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | 870 EVO |
| Producer product family: | SSD |
| Weight: | g |
| Dimensions (WxDxH): | mm |
| Other features: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 141.00 mm |
| Gross height (mm): | 5.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 92.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Solid-state drive capacity: | 4000 GB |
| Write speed: | 530 MB/s |
| Read speed: | 560 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA III |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Producer product name: | 870 EVO |
| Producer product family: | SSD |
| Weight: | g |
| Dimensions (WxDxH): | mm |
| Other features: | |
| Warranty: | 60 month(s) |