Samsung SSD | 9100 PRO | 8000 GB | Solid-state drive interface PCIe 5.0 x4, NVMe 2.0 | Read speed 14800 MB/s | Write speed 13400 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2819,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Samsung |
| Palette Qty: | 9091 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 8000 GB |
| Write speed: | 13400 MB/s |
| Read speed: | 14800 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe 5.0 x4, NVMe 2.0 |
| Producer product name: | 9100 PRO |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Samsung |
| Palette Qty: | 9091 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 8000 GB |
| Write speed: | 13400 MB/s |
| Read speed: | 14800 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe 5.0 x4, NVMe 2.0 |
| Producer product name: | 9100 PRO |
| Producer product family: | SSD |
| Warranty: | 60 month(s) |