SAMSUNG Soundbar HW-S60A/EN
Gamintojas: SAMSUNG
Prekės kodas (MPN): HW-S60A/EN
Prekės kodas (MPN): HW-S60A/EN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 359,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Samsung HW-S60A - sound bar - wireless |
| Product type: | Sound bar - 5.0-channel |
| Speaker type: | Active |
| Continuous power: | 200 Watt |
| Amplifier: | Integrated |
| Interfaces: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Intelligent assistant: | Alexa ready - indirect |
| Airplay: | Yes |
| Streaming services: | Spotify Connect |
| Audio formats: | WAV, WMA, AAC, AIFF, MP3, FLAC, LPCM, OGG, ALAC |
| Speaker details: | Sound bar - surround x 5 - active |
| Colour: | Black |
| Built-in decoders: | Dolby Digital, DTS Digital Surround, DTS:X, DTS Virtual:X |
| Dimensions (wxdxh): | 76.4 cm x 12.5 cm x 6.8 cm |
| Weight: | 3 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
SAMSUNG Soundbar HW-S60A/EN |
| Product description: | Samsung HW-S60A - sound bar - wireless |
| Product type: | Sound bar - 5.0-channel |
| Speaker type: | Active |
| Continuous power: | 200 Watt |
| Amplifier: | Integrated |
| Interfaces: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Intelligent assistant: | Alexa ready - indirect |
| Airplay: | Yes |
| Streaming services: | Spotify Connect |
| Audio formats: | WAV, WMA, AAC, AIFF, MP3, FLAC, LPCM, OGG, ALAC |
| Speaker details: | Sound bar - surround x 5 - active |
| Colour: | Black |
| Built-in decoders: | Dolby Digital, DTS Digital Surround, DTS:X, DTS Virtual:X |
| Dimensions (wxdxh): | 76.4 cm x 12.5 cm x 6.8 cm |
| Weight: | 3 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
SAMSUNG Soundbar HW-S60A/EN