SAMSUNG Soundbar HW-S50B/EN
Gamintojas: SAMSUNG
Prekės kodas (MPN): HW-S50B/EN
Prekės kodas (MPN): HW-S50B/EN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 243,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Samsung HW-S50B - sound bar - wireless |
| Product type: | S series - sound bar - 3.0-channel |
| Media content source: | USB-host |
| Speaker type: | Active |
| Amplifier: | Integrated |
| Interfaces: | Bluetooth |
| Audio formats: | WAV, AAC, AIFF, MP3, FLAC, OGG |
| Speaker details: | Sound bar - stereo x 2 - active Sound bar - centre channel - active |
| Colour: | Grey |
| Built-in decoders: | Dolby Digital, DTS Virtual:X |
| Sound effects: | Game mode, Adaptive Sound Lite |
| Dimensions (wxdxh): | 67 cm x 10.5 cm x 6.23 cm |
| Weight: | 2.4 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Compact soundbar to fill your space with sound from anywhere in the room. Funkcijos Room-filling sound in all-in-one design Sound that wraps around you Optimized sound for various content Stream music freely Connect, listen, enjoy |
| Product description: | Samsung HW-S50B - sound bar - wireless |
| Product type: | S series - sound bar - 3.0-channel |
| Media content source: | USB-host |
| Speaker type: | Active |
| Amplifier: | Integrated |
| Interfaces: | Bluetooth |
| Audio formats: | WAV, AAC, AIFF, MP3, FLAC, OGG |
| Speaker details: | Sound bar - stereo x 2 - active Sound bar - centre channel - active |
| Colour: | Grey |
| Built-in decoders: | Dolby Digital, DTS Virtual:X |
| Sound effects: | Game mode, Adaptive Sound Lite |
| Dimensions (wxdxh): | 67 cm x 10.5 cm x 6.23 cm |
| Weight: | 2.4 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Compact soundbar to fill your space with sound from anywhere in the room.
Funkcijos
Room-filling sound in all-in-one design
Sound that wraps around you
Optimized sound for various content
Stream music freely
Connect, listen, enjoy