SAMSUNG Soundbar HW-S50A/EN
Gamintojas: SAMSUNG
Prekės kodas (MPN): HW-S50A/EN
Prekės kodas (MPN): HW-S50A/EN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 276,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Samsung HW-S50A - sound bar - wireless |
| Product type: | Sound bar - 3.0-channel |
| Media content source: | USB-host |
| Speaker type: | Active |
| Amplifier: | Integrated |
| Interfaces: | Bluetooth |
| Audio formats: | WAV, WMA, AAC, AIFF, MP3, FLAC, OGG |
| Speaker details: | Sound bar - surround x 3 - active |
| Colour: | Grey |
| Built-in decoders: | Dolby Digital, DTS Virtual:X |
| Dimensions (wxdxh): | 76.4 cm x 12.5 cm x 6.8 cm |
| Weight: | 2.7 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
SAMSUNG Soundbar HW-S50A/EN |
| Product description: | Samsung HW-S50A - sound bar - wireless |
| Product type: | Sound bar - 3.0-channel |
| Media content source: | USB-host |
| Speaker type: | Active |
| Amplifier: | Integrated |
| Interfaces: | Bluetooth |
| Audio formats: | WAV, WMA, AAC, AIFF, MP3, FLAC, OGG |
| Speaker details: | Sound bar - surround x 3 - active |
| Colour: | Grey |
| Built-in decoders: | Dolby Digital, DTS Virtual:X |
| Dimensions (wxdxh): | 76.4 cm x 12.5 cm x 6.8 cm |
| Weight: | 2.7 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
SAMSUNG Soundbar HW-S50A/EN