SAMSUNG Soundbar HW-S41T/EN
Gamintojas: SAMSUNG
Prekės kodas (MPN): HW-S41T/EN
Prekės kodas (MPN): HW-S41T/EN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 200,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Samsung HW-S41T - sound bar - wireless |
| Product type: | Sound bar - 2.0-channel |
| Speaker type: | Active |
| Continuous power: | 100 Watt |
| Amplifier: | Integrated |
| Interfaces: | Bluetooth |
| Speaker details: | Sound bar - stereo x 2 - 25 Watt - active Sound bar - subwoofer x 2 - |
| Colour: | Grey |
| Built-in decoders: | DTS decoder, Dolby Audio |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 68 cm x 11.5 cm x 6.8 cm |
| Weight: | 1.9 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The Samsung S Series provides a powerful standalone performance. Stylish and smart, the S Series fits perfectly in any room and blends effortlessly into the home. It is a soundbar for music lovers and those who value premium design. |
| Product description: | Samsung HW-S41T - sound bar - wireless |
| Product type: | Sound bar - 2.0-channel |
| Speaker type: | Active |
| Continuous power: | 100 Watt |
| Amplifier: | Integrated |
| Interfaces: | Bluetooth |
| Speaker details: | Sound bar - stereo x 2 - 25 Watt - active Sound bar - subwoofer x 2 - |
| Colour: | Grey |
| Built-in decoders: | DTS decoder, Dolby Audio |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 68 cm x 11.5 cm x 6.8 cm |
| Weight: | 1.9 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The Samsung S Series provides a powerful standalone performance. Stylish and smart, the S Series fits perfectly in any room and blends effortlessly into the home. It is a soundbar for music lovers and those who value premium design.