SAMSUNG Soundbar HW-R550/EN
Gamintojas: SAMSUNG
Prekės kodas (MPN): HW-R550/EN
Prekės kodas (MPN): HW-R550/EN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 320,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Samsung HW-R550 - sound bar system - wireless |
| Product type: | Sound bar system - 2.1-channel |
| Media content source: | USB-host |
| System components: | Subwoofer, sound bar |
| Speaker type: | Active |
| Nominal output power (total): | 320 Watt |
| Amplifier: | Integrated |
| Interfaces: | Bluetooth |
| Audio formats: | WAV, WMA, AAC, MP3, OGG |
| Speaker system details: | 1 x subwoofer 160 Watt 1 x sound bar 160 Watt |
| Colour: | Charcoal black |
| Built-in decoders: | Dolby Digital, DTS Digital Surround |
| Sound effects: | Surround Sound Expansion, Smart Sound Mode |
| Dimensions (wxdxh): | 90.2 cm x 7.9 cm x 5.3 cm |
| Weight: | 2.2 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Funkcijos Bluetooth connectivity 3D video pass Smart sound |
| Product description: | Samsung HW-R550 - sound bar system - wireless |
| Product type: | Sound bar system - 2.1-channel |
| Media content source: | USB-host |
| System components: | Subwoofer, sound bar |
| Speaker type: | Active |
| Nominal output power (total): | 320 Watt |
| Amplifier: | Integrated |
| Interfaces: | Bluetooth |
| Audio formats: | WAV, WMA, AAC, MP3, OGG |
| Speaker system details: | 1 x subwoofer 160 Watt 1 x sound bar 160 Watt |
| Colour: | Charcoal black |
| Built-in decoders: | Dolby Digital, DTS Digital Surround |
| Sound effects: | Surround Sound Expansion, Smart Sound Mode |
| Dimensions (wxdxh): | 90.2 cm x 7.9 cm x 5.3 cm |
| Weight: | 2.2 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Funkcijos
Bluetooth connectivity
3D video pass
Smart sound