SAMSUNG Frame 32 White Customizable 2020
Gamintojas: SAMSUNG
Prekės kodas (MPN): VG-SCFT32WT/XC
Prekės kodas (MPN): VG-SCFT32WT/XC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 66,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Samsung VG-SCFT32WT - decorative frame for TV |
| Product type: | Decorative frame |
| Intended for: | TV |
| Screen size compatibility: | 32" |
| Package content: | Top and bottom brackets (728 x 22.5 x 16.1 mm), left and right brackets (425 x 22.5 x 16.1 mm) |
| Product material: | Plastic |
| Weight: | 210 g |
| Colour: | White |
| Designed for: | Samsung QE32LS03TAK, QE32LS03TBK, QN32LS03TAF, QN32LS03TBF |
Aprašymas Enhance any room with The Frame's flexible range of customizable bezels. Funkcijos Quick and easy installation Blend into your décor Simple and harmonious design |
| Product description: | Samsung VG-SCFT32WT - decorative frame for TV |
| Product type: | Decorative frame |
| Intended for: | TV |
| Screen size compatibility: | 32" |
| Package content: | Top and bottom brackets (728 x 22.5 x 16.1 mm), left and right brackets (425 x 22.5 x 16.1 mm) |
| Product material: | Plastic |
| Weight: | 210 g |
| Colour: | White |
| Designed for: | Samsung QE32LS03TAK, QE32LS03TBK, QN32LS03TAF, QN32LS03TBF |
Aprašymas
Enhance any room with The Frame's flexible range of customizable bezels.
Funkcijos
Quick and easy installation
Blend into your décor
Simple and harmonious design