SAMSUNG Customizable Modern Frame Beige
Gamintojas: SAMSUNG
Prekės kodas (MPN): VG-SCFA50BEBXC
Prekės kodas (MPN): VG-SCFA50BEBXC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 2,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Samsung - decorative frame for TV |
| Product type: | Decorative frame |
| Intended for: | TV |
| Screen size compatibility: | 50" |
| Package content: | Top and bottom brackets (972.7 x 24.6 x 17.7 mm), left and right brackets (563.2 x 24.6 x 17.7 mm) |
| Product material: | Plastic |
| Weight: | 320 g |
| Colour: | Beige |
| Designed for: | Samsung QN50LS03AAF, QN50LS03AAG, QN50LS03ADF, QN50LS03BAF |
SAMSUNG Customizable Modern Frame Beige |
| Product description: | Samsung - decorative frame for TV |
| Product type: | Decorative frame |
| Intended for: | TV |
| Screen size compatibility: | 50" |
| Package content: | Top and bottom brackets (972.7 x 24.6 x 17.7 mm), left and right brackets (563.2 x 24.6 x 17.7 mm) |
| Product material: | Plastic |
| Weight: | 320 g |
| Colour: | Beige |
| Designed for: | Samsung QN50LS03AAF, QN50LS03AAG, QN50LS03ADF, QN50LS03BAF |
SAMSUNG Customizable Modern Frame Beige