Samsung 990 PRO with Heatsink 1000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface M.2 NVMe, Write speed 6900 MB/s, Read speed 7450 MB/s
Gamintojas: Samsung
Prekės kodas (MPN): MZ-V9P1T0GW
Prekės kodas (MPN): MZ-V9P1T0GW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 327,32 € | ||
| S5 | 4 vnt. 1-3 d.d. 4 / - vnt. |
335,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 8.20 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 24.30 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 26316 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 6900 MB/s |
| Read speed: | 7450 MB/s |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVMe |
| Producer product name: | 990 PRO with Heatsink |
| PET: | 20.00 g |
| Interface: | PCIe Gen 4.0 x4 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 8.20 mm |
| Gross weight: | 0.04 kg |
| Gross width (mm): | 24.30 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 26316 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 6900 MB/s |
| Read speed: | 7450 MB/s |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVMe |
| Producer product name: | 990 PRO with Heatsink |
| PET: | 20.00 g |
| Interface: | PCIe Gen 4.0 x4 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| SSD form factor: | M.2 2280 |