Samsung 990 PRO with Heatsink 1000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface M.2 NVME, Write speed 6900 MB/s, Read speed 7450 MB/s
Gamintojas: Samsung
Prekės kodas (MPN): MZ-V9P1T0CW
Prekės kodas (MPN): MZ-V9P1T0CW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. | 357,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 2979 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 6900 MB/s |
| Read speed: | 7450 MB/s |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVME |
| Producer product name: | 990 PRO with Heatsink |
| PET: | 20.00 g |
| Interface: | PCIe Gen 4.0 x 4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Gross depth master carton: | 458 mm |
| Gross width master carton: | 395 mm |
| Gross height master carton: | 275 mm |
| Net weight master carton: | 4.8 kg |
| Tare weight master carton: | 0.498 kg |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 2979 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 6900 MB/s |
| Read speed: | 7450 MB/s |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVME |
| Producer product name: | 990 PRO with Heatsink |
| PET: | 20.00 g |
| Interface: | PCIe Gen 4.0 x 4 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Gross depth master carton: | 458 mm |
| Gross width master carton: | 395 mm |
| Gross height master carton: | 275 mm |
| Net weight master carton: | 4.8 kg |
| Tare weight master carton: | 0.498 kg |
| Warranty: | 60 month(s) |