Samsung 990 PRO 1000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface PCIe Gen4x4, Write speed 6900 MB/s, Read speed 7450 MB/s
Gamintojas: Samsung
Prekės kodas (MPN): MZ-V9P1T0BW
Prekės kodas (MPN): MZ-V9P1T0BW
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 310,37 € | ||
| S5 | 2 vnt. 1-3 d.d. 2 / - vnt. |
342,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 143 mm |
| Gross height (mm): | 21 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.0003003 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 6900 MB/s |
| Read speed: | 7450 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen4x4 |
| Producer product name: | 990 PRO |
| PET: | 20.00 g |
| Warranty: | 60 month(s) |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| NAND flash component: | V-NAND 3-bit MLC |
| Palette Qty: | 2877 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 143 mm |
| Gross height (mm): | 21 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.0003003 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 6900 MB/s |
| Read speed: | 7450 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen4x4 |
| Producer product name: | 990 PRO |
| PET: | 20.00 g |
| Warranty: | 60 month(s) |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| NAND flash component: | V-NAND 3-bit MLC |
| Palette Qty: | 2877 pc(s) |