SAMSUNG 98" QH98C UHD 700 NITS 24/7 SOC WIFI_
Gamintojas: SAMSUNG
Prekės kodas (MPN): LH98QHCEBGCXEN
Prekės kodas (MPN): LH98QHCEBGCXEN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 9603,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Display resolution, pixels: | 3840 x 2160 |
| Display brightness, cd/m²: | 700 |
| Display diagonal, ": | 98 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | DP |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | RS-232 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Operation time: | 24/7 |
| Vesa-standard, mm: | 600 x 400 |
| Contrast ratio (typical): | 5000:1 |
| Panel type: | VA |
| Response time, ms: | 8 |
| Energy efficiency class: | B |
| Dimensions w x d x h, mm: | 2180.6 x 48.4 x 1243.9 |
| Viewing angle, vertical, °: | 178 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 178 |
| Power consumption (standby), w: | 0.5 |
| Weight, kg: | 62 |
| Operating system provided: | Tizen 7.0 |
| Pixel pitch, mm: | 0.5622 x 0.5622 |
| Ip classification: | IP5X |
| Internal memory: | 16 GB |
| Security algorithms supported: | 802.1x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP, WPA3-Persona |
| Built-in speakers: | Yes |
| Touch sensitive screen: | No |
| Pivot: | N/A |
| Wi-fi: | Yes |
| Display resolution, pixels: | 3840 x 2160 |
| Display brightness, cd/m²: | 700 |
| Display diagonal, ": | 98 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | DP |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | RS-232 |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Operation time: | 24/7 |
| Vesa-standard, mm: | 600 x 400 |
| Contrast ratio (typical): | 5000:1 |
| Panel type: | VA |
| Response time, ms: | 8 |
| Energy efficiency class: | B |
| Dimensions w x d x h, mm: | 2180.6 x 48.4 x 1243.9 |
| Viewing angle, vertical, °: | 178 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 178 |
| Power consumption (standby), w: | 0.5 |
| Weight, kg: | 62 |
| Operating system provided: | Tizen 7.0 |
| Pixel pitch, mm: | 0.5622 x 0.5622 |
| Ip classification: | IP5X |
| Internal memory: | 16 GB |
| Security algorithms supported: | 802.1x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP, WPA3-Persona |
| Built-in speakers: | Yes |
| Touch sensitive screen: | No |
| Pivot: | N/A |
| Wi-fi: | Yes |