Samsung 9100 PRO | 1000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe 5.0 | Read speed 14700 MB/s | Write speed 13400 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 377,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 81.00 mm |
| Gross height (mm): | 2.50 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 23.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Samsung |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 13400 MB/s |
| Read speed: | 14700 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe 5.0 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product name: | 9100 PRO |
| Palette Qty: | 52632 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 81.00 mm |
| Gross height (mm): | 2.50 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 23.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Samsung |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Write speed: | 13400 MB/s |
| Read speed: | 14700 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe 5.0 |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Producer product name: | 9100 PRO |
| Palette Qty: | 52632 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |