SAMSUNG 75" QH75C UHD 700 NITS 24/7 SOC WIFI
Gamintojas: SAMSUNG
Prekės kodas (MPN): LH75QHCEBGCXEN
Prekės kodas (MPN): LH75QHCEBGCXEN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 2968,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Display diagonal, ": | 75 |
| Pixel pitch, mm: | 0.429 x 0.429 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 1682.3 x 28.5 x 960.4 |
| Vesa-standard, mm: | 400 x 400 |
| Display resolution, pixels: | 3840 x 2160 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | RS-232C |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Operation time: | 24/7 |
| Display brightness, cd/m²: | 700 |
| Contrast ratio (typical): | 4000:1 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Panel type: | VA |
| Power consumption (standby), w: | 0.5 |
| Speaker power, w: | 2 x 10 |
| Hdmi ports quantity: | 3 |
| Operating system provided: | Tizen 7.0 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Displayports quantity: | 1 |
| Total storage capacity: | 16 GB |
| Ip classification: | IP5x |
| Processor model: | CA73 1.6GHz Quad-Core |
| Security algorithms supported: | 802.1 x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
| Bezel width, mm: | 13.4 |
| Internal player: | Yes |
| Touch sensitive screen: | No |
| Built-in speakers: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
Introducing the QHC series, the slimmest display in the Samsung’s UHD signage offerings. This products deliver an unparalleled slim design that fits into any business, while delivering the visual quality to make a big impact. The sleek form factor is easily installed to fit any room design and delivers stunning visual performance. Dynamic Crystal Color and Quantum Processor Lite 4K delivering consistent, lifelike colors to any content. This is not just a display for simple advertising. It’s a display that brings the solutions, tools, and picture quality to grow to your business, no matter what industry you’re in. |
| Display diagonal, ": | 75 |
| Pixel pitch, mm: | 0.429 x 0.429 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 1682.3 x 28.5 x 960.4 |
| Vesa-standard, mm: | 400 x 400 |
| Display resolution, pixels: | 3840 x 2160 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | DisplayPort |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | RS-232C |
| Connections: | USB-A (USB 2.0) |
| Operation time: | 24/7 |
| Display brightness, cd/m²: | 700 |
| Contrast ratio (typical): | 4000:1 |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Panel type: | VA |
| Power consumption (standby), w: | 0.5 |
| Speaker power, w: | 2 x 10 |
| Hdmi ports quantity: | 3 |
| Operating system provided: | Tizen 7.0 |
| Usb-a (usb 2.0) ports quantity: | 2 |
| Displayports quantity: | 1 |
| Total storage capacity: | 16 GB |
| Ip classification: | IP5x |
| Processor model: | CA73 1.6GHz Quad-Core |
| Security algorithms supported: | 802.1 x (WPA2 Enterprise): EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP |
| Bezel width, mm: | 13.4 |
| Internal player: | Yes |
| Touch sensitive screen: | No |
| Built-in speakers: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Wi-fi: | Yes |
Introducing the QHC series, the slimmest display in
the Samsung’s UHD signage offerings. This products
deliver an unparalleled slim design that fits into any
business, while delivering the visual quality to make
a big impact. The sleek form factor is easily installed
to fit any room design and delivers stunning visual
performance. Dynamic Crystal Color and Quantum
Processor Lite 4K delivering consistent, lifelike colors
to any content. This is not just a display for simple
advertising. It’s a display that brings the solutions,
tools, and picture quality to grow to your business, no
matter what industry you’re in.