SAMSUNG 13" FHD, 16:9, QB13C-T, TOUCH, 500 NITS, 16/7, WIFI, TIZEN 7.0 PLAYER OS
Gamintojas: Samsung
Prekės kodas (MPN): LH13QBCTBGBXEN
Prekės kodas (MPN): LH13QBCTBGBXEN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | 10 vnt. 1-3 d.d. 10 / - vnt. | 660,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Display diagonal, ": | 13 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Pixel pitch, mm: | 0.153 x 0.153 |
| Display brightness, cd/m²: | 500 |
| Contrast ratio (typical): | 600:1 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 170 |
| Viewing angle, vertical, °: | 170 |
| Response time, ms: | 30 |
| Contrast ratio (dynamic): | 10000:1 |
| Operation time: | 16/7 |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB |
| Connections: | IR |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | RS-232 |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Power consumption (standby), w: | 0.5 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 322.0 x 22.0 x 193.5 |
| Weight, kg: | 1.1 |
| Vesa-standard, mm: | 100 x 100 |
| Wi-fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Operating system provided: | Tizen 7.0 |
| Flash memory: | 8 GB |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Built-in speakers: | No |
| Internal player: | Yes |
| Pivot: | No |
| Display diagonal, ": | 13 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Pixel pitch, mm: | 0.153 x 0.153 |
| Display brightness, cd/m²: | 500 |
| Contrast ratio (typical): | 600:1 |
| Viewing angle, horizontal, °: | 170 |
| Viewing angle, vertical, °: | 170 |
| Response time, ms: | 30 |
| Contrast ratio (dynamic): | 10000:1 |
| Operation time: | 16/7 |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB |
| Connections: | IR |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | RS-232 |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Power consumption (standby), w: | 0.5 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 322.0 x 22.0 x 193.5 |
| Weight, kg: | 1.1 |
| Vesa-standard, mm: | 100 x 100 |
| Wi-fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Operating system provided: | Tizen 7.0 |
| Flash memory: | 8 GB |
| Touch sensitive screen: | Yes |
| Built-in speakers: | No |
| Internal player: | Yes |
| Pivot: | No |