Samsung | Galaxy | S25 | Blueblack | 6.2 " | Dynamic AMOLED 2X | 2340 x 1080 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8 Elite | Internal RAM 12 GB | 128 GB | Dual SIM | 3G | 4G | 5G | Main camera resol
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 849,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 20.00 mm |
| Gross height (mm): | 170.00 mm |
| Gross weight: | 0.26 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Samsung |
| Palette Qty: | 2541 pc(s) |
| Display: | 2340 x 1080 pixels |
| Processor model: | Snapdragon 8 Elite |
| Battery capacity: | 4000 mAh |
| Producer product name: | S25 |
| Producer product family: | Galaxy |
| Main camera resolution: | 50 MP |
| Secondary camera resolution: | 10 MP |
| Internal RAM: | 12 GB |
| Processor family: | Qualcomm |
| Operating system installed: | Android |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Display diagonal: | 6.2 " |
| 3G: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Display type: | Dynamic AMOLED 2X |
| 4G: | Yes |
| Colour of product: | Blueblack |
| Processor cores: | 8-core |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth: | Yes |
| 5G: | Yes |
| Secondary camera: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 20.00 mm |
| Gross height (mm): | 170.00 mm |
| Gross weight: | 0.26 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Samsung |
| Palette Qty: | 2541 pc(s) |
| Display: | 2340 x 1080 pixels |
| Processor model: | Snapdragon 8 Elite |
| Battery capacity: | 4000 mAh |
| Producer product name: | S25 |
| Producer product family: | Galaxy |
| Main camera resolution: | 50 MP |
| Secondary camera resolution: | 10 MP |
| Internal RAM: | 12 GB |
| Processor family: | Qualcomm |
| Operating system installed: | Android |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Display diagonal: | 6.2 " |
| 3G: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Display type: | Dynamic AMOLED 2X |
| 4G: | Yes |
| Colour of product: | Blueblack |
| Processor cores: | 8-core |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth: | Yes |
| 5G: | Yes |
| Secondary camera: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |