SALE OUT. Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G (Graphite Gray) 12.1" IPS LCD 1600X2560/2.7GHz&2.4GHz&1.8GHz/128GB/6GB RAM/Android 15/WiFi,BT,5G,VHU6152 | Xiaomi Redmi | Pad 2 Pro 5G | 12.1 " | Graphite
Gamintojas: Xiaomi
Prekės kodas (MPN): 70629SO
Prekės kodas (MPN): 70629SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
23 mėn.
23 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 297,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.61 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.51 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1639.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Xiaomi |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Internal memory: | 6 GB |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Processor model: | Snapdragon 7S Gen 4 |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Graphite Gray |
| Battery capacity: | 12000 mAh |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Display technology: | LCD |
| Producer product name: | Pad 2 Pro 5G |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| 5G: | Yes |
| Display diagonal: | 12.1 " |
| Rear camera: | Yes |
| Producer product family: | Redmi |
| Processor family: | Qualcomm |
| Saleout: | DEMO |
| Warranty: | 23 month(s) |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.61 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 0.51 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1639.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Xiaomi |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Internal memory: | 6 GB |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Processor model: | Snapdragon 7S Gen 4 |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Graphite Gray |
| Battery capacity: | 12000 mAh |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Display technology: | LCD |
| Producer product name: | Pad 2 Pro 5G |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| 5G: | Yes |
| Display diagonal: | 12.1 " |
| Rear camera: | Yes |
| Producer product family: | Redmi |
| Processor family: | Qualcomm |
| Saleout: | DEMO |
| Warranty: | 23 month(s) |