SALE OUT. Western Digital WD Purple Pro Surveillance, 10TB, 3.5", HDD | Western Digital Smart Video Hard Drive | Purple Pro Surveillance | 7200 RPM | 10000 GB | REFURBISHED
Gamintojas: Western Digital
Prekės kodas (MPN): WD102PURPSO
Prekės kodas (MPN): WD102PURPSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 456,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 102.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.90 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.75 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1111.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 120.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Western Digital |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Capacity: | 10000 GB |
| Producer product name: | Purple Pro Surveillance |
| Producer product family: | Smart Video Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA |
| Saleout: | REFURBISHED |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Gross depth (mm): | 102.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 0.90 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.75 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1111.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 120.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Western Digital |
| Hard drive speed: | 7200 RPM |
| Capacity: | 10000 GB |
| Producer product name: | Purple Pro Surveillance |
| Producer product family: | Smart Video Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA |
| Saleout: | REFURBISHED |
| Warranty: | 3 month(s) |