SALE OUT. Western Digital Purple WD64PURZ 6TB 3.5" 256MB SATAIII | Western Digital Hard Drive | Purple WD64PURZ | 5460 RPM | 6000 GB | REFURBISHED
Gamintojas: Western Digital
Prekės kodas (MPN): WD64PURZSO
Prekės kodas (MPN): WD64PURZSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 265,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.56 kg |
| Gross width (mm): | 23.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1773.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 9.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Western Digital |
| Hard drive speed: | 5460 RPM |
| Producer product name: | Purple WD64PURZ |
| Producer product family: | Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA |
| Capacity: | 6000 GB |
| Gross depth master carton: | 490 mm |
| Gross width master carton: | 270 mm |
| Gross height master carton: | 210 mm |
| Net weight master carton: | 11.42 kg |
| Tare weight master carton: | 0.278 kg |
| Saleout: | REFURBISHED |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.56 kg |
| Gross width (mm): | 23.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1773.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 9.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Western Digital |
| Hard drive speed: | 5460 RPM |
| Producer product name: | Purple WD64PURZ |
| Producer product family: | Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA |
| Capacity: | 6000 GB |
| Gross depth master carton: | 490 mm |
| Gross width master carton: | 270 mm |
| Gross height master carton: | 210 mm |
| Net weight master carton: | 11.42 kg |
| Tare weight master carton: | 0.278 kg |
| Saleout: | REFURBISHED |
| Warranty: | 3 month(s) |