SALE OUT. Western Digital Purple 2TB WD23PURZ 3.5" 64MB SATAIII | Western Digital REFURBISHED
Gamintojas: Western Digital
Prekės kodas (MPN): WD23PURZSO
Prekės kodas (MPN): WD23PURZSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 172,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 145.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 25.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 2174.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Western Digital |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 145.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 25.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 2174.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Western Digital |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED |