SALE OUT. Western Digital | Hard Drive | Purple Surveillance WD11PURZ | 5400 RPM | 1000 GB | REFURBISHED
Gamintojas: Western Digital
Prekės kodas (MPN): WD11PURZSO
Prekės kodas (MPN): WD11PURZSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
0 mėn.
0 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 126,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 103.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 0.71 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1408.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Hard drive speed: | 5400 RPM |
| Producer product name: | Purple Surveillance WD11PURZ |
| Producer product family: | Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA |
| Capacity: | 1000 GB |
| Gross depth master carton: | 490 mm |
| Gross width master carton: | 270 mm |
| Gross height master carton: | 210 mm |
| Net weight master carton: | 11.42 kg |
| Tare weight master carton: | 0.278 kg |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED |
| Producer: | Western Digital |
| Gross depth (mm): | 103.00 mm |
| Gross height (mm): | 28.00 mm |
| Gross weight: | 0.71 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.61 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1408.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Hard drive speed: | 5400 RPM |
| Producer product name: | Purple Surveillance WD11PURZ |
| Producer product family: | Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA |
| Capacity: | 1000 GB |
| Gross depth master carton: | 490 mm |
| Gross width master carton: | 270 mm |
| Gross height master carton: | 210 mm |
| Net weight master carton: | 11.42 kg |
| Tare weight master carton: | 0.278 kg |
| Warranty: | 0 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED |
| Producer: | Western Digital |