SALE OUT. TP-LINK Omada 3-in-1 Gigabit VPN Router | ER7212PC | 802.1q | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 8 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband | 24 month(s) | USED, SCR
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ER7212PCSO
Prekės kodas (MPN): ER7212PCSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 344,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 73.00 mm |
| Gross depth master carton: | 227.00 mm |
| Gross height (mm): | 374.00 mm |
| Gross weight: | 3.00 kg |
| Gross width (mm): | 227.00 mm |
| Gross width master carton: | 73.00 mm |
| Net weight: | 2.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 279.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product name: | ER7212PC |
| Producer product family: | Omada 3-in-1 Gigabit VPN Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Wi-Fi band: | 802.1q |
| Software type: | Omada |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Power supply type: | 53.5VDC/2.43A Adapter |
| Reset button: | Yes |
| Mesh Support: | No |
| Saleout: | USED, SCRATCHED ON BACK |
| Warranty: | 60 month(s) |
| SALE OUT.: | Y |
| Gross depth (mm): | 73.00 mm |
| Gross depth master carton: | 227.00 mm |
| Gross height (mm): | 374.00 mm |
| Gross weight: | 3.00 kg |
| Gross width (mm): | 227.00 mm |
| Gross width master carton: | 73.00 mm |
| Net weight: | 2.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 279.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Producer product name: | ER7212PC |
| Producer product family: | Omada 3-in-1 Gigabit VPN Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| Wi-Fi band: | 802.1q |
| Software type: | Omada |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Power supply type: | 53.5VDC/2.43A Adapter |
| Reset button: | Yes |
| Mesh Support: | No |
| Saleout: | USED, SCRATCHED ON BACK |
| Warranty: | 60 month(s) |
| SALE OUT.: | Y |