SALE OUT. Toshiba MN10ADA600S N300 NAS 3.5 6 TB | Toshiba REFURBISHED
Gamintojas: Toshiba
Prekės kodas (MPN): HDEX01SZNA51FSO
Prekės kodas (MPN): HDEX01SZNA51FSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 250,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 103.00 mm |
| Gross height (mm): | 146.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 24.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Net weight master carton: | 11.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1420.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 120.00 g |
| Plastic (No PET): | 25.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Tare weight master carton: | 2.90 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Toshiba |
| Saleout: | REFURBISHED |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Gross depth (mm): | 103.00 mm |
| Gross height (mm): | 146.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 24.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Net weight master carton: | 11.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1420.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 120.00 g |
| Plastic (No PET): | 25.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Tare weight master carton: | 2.90 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Toshiba |
| Saleout: | REFURBISHED |
| Warranty: | 3 month(s) |