SALE OUT. Sony K65XR80P Bravia 8 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google OLED TV | Sony K65XR80PAEP | 65 | Smart TV | Google TV | 4K UHD | Black | DAMAGED PACKAGING
Gamintojas: Sony
Prekės kodas (MPN): K65XR80PB.CEISO
Prekės kodas (MPN): K65XR80PB.CEISO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 2296,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 184.00 mm |
| Gross height (mm): | 958.00 mm |
| Gross weight: | 31.00 kg |
| Gross width (mm): | 1603.00 mm |
| Net weight: | 24.91 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 5.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4868.80 g |
| Plastic (No PET): | 1217.20 g |
| Tare weight (kg): | 6.09 kg |
| Volume (m3): | 0.28 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Sony |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | 4K UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | K65XR80PAEP |
| Operating system installed: | Google TV |
| Display diagonal: | 65 |
| Dimensions with stand: | 1442 x 855 x 248 cm |
| Backlight type: | OLED |
| Connectivity: | HDMI |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT.: | Y |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 184.00 mm |
| Gross height (mm): | 958.00 mm |
| Gross weight: | 31.00 kg |
| Gross width (mm): | 1603.00 mm |
| Net weight: | 24.91 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 5.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4868.80 g |
| Plastic (No PET): | 1217.20 g |
| Tare weight (kg): | 6.09 kg |
| Volume (m3): | 0.28 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Sony |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | 4K UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | K65XR80PAEP |
| Operating system installed: | Google TV |
| Display diagonal: | 65 |
| Dimensions with stand: | 1442 x 855 x 248 cm |
| Backlight type: | OLED |
| Connectivity: | HDMI |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT.: | Y |
| Warranty: | 24 month(s) |