SALE OUT. MSI PRO H610M-E | MSI PRO H610M-E | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | USED, REFURBISHED, WIT
Gamintojas: MSI
Prekės kodas (MPN): PRO H610M-ESO
Prekės kodas (MPN): PRO H610M-ESO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 70,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 257.00 mm |
| Gross height (mm): | 260.00 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| Inner carton packing Qty: | 1.00 pc(s) |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 179.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | MSI |
| Producer product name: | PRO H610M-E |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Gross depth (mm): | 257.00 mm |
| Gross height (mm): | 260.00 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| Inner carton packing Qty: | 1.00 pc(s) |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 179.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 75.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.68 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | MSI |
| Producer product name: | PRO H610M-E |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 3 month(s) |