SALE OUT. MSI MPG B760I EDGE WIFI | MSI MPG B760I EDGE WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 2 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number o
Gamintojas: MSI
Prekės kodas (MPN): MPG B760I EDGE WIFISO
Prekės kodas (MPN): MPG B760I EDGE WIFISO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 229,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 319.00 mm |
| Gross height (mm): | 352.00 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 86.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 89.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.67 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Producer product name: | MPG B760I EDGE WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Mini-ITX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 590 mm |
| Gross width master carton: | 545 mm |
| Gross height master carton: | 290 mm |
| Net weight master carton: | 14.54 kg |
| Tare weight master carton: | 1.585 kg |
| Saleout: | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL |
| Gross depth (mm): | 319.00 mm |
| Gross height (mm): | 352.00 mm |
| Gross weight: | 1.64 kg |
| Gross width (mm): | 86.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 89.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 600.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.67 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Producer product name: | MPG B760I EDGE WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Mini-ITX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 590 mm |
| Gross width master carton: | 545 mm |
| Gross height master carton: | 290 mm |
| Net weight master carton: | 14.54 kg |
| Tare weight master carton: | 1.585 kg |
| Saleout: | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL |