SALE OUT. MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI | MSI REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL
Gamintojas: MSI
Prekės kodas (MPN): MAG B760 TOMAHAWK WIFISO
Prekės kodas (MPN): MAG B760 TOMAHAWK WIFISO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 217,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 268.00 mm |
| Gross height (mm): | 342.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 140.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | MSI |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL |
| Gross depth (mm): | 268.00 mm |
| Gross height (mm): | 342.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 140.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | MSI |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL |