SALE OUT. MSI B760 GAMING PLUS WIFI | MSI REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL
Gamintojas: MSI
Prekės kodas (MPN): B760 GAMING PLUS WIFISO
Prekės kodas (MPN): B760 GAMING PLUS WIFISO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 173,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 269.00 mm |
| Gross height (mm): | 346.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 213.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL |
| Gross depth (mm): | 269.00 mm |
| Gross height (mm): | 346.00 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 0.55 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 213.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | MSI |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Saleout: | REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND MANUAL |