SALE OUT. MacBook Air 13" Apple M5 10C CPU, 10C GPU/16GB/1TB SSD/Midnight/RUS
Gamintojas: Apple
Prekės kodas (MPN): Z1L7000A6SO
Prekės kodas (MPN): Z1L7000A6SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S4 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 1629,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross length (mm): | 334.00 mm |
| Gross height (mm): | 243.00 mm |
| Gross weight (kg): | 2.72 kg |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| CO2 emission (kg): | 147.00 kg |
| Paper/Pasteboard: | 734.41 g |
| Plastic (no PET): | 14.40 g |
| Tare weight (kg): | 1.06 kg |
| Net weight (kg): | 2.66 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| WEEE classification: | Monit |
| Intrastat code: | 84713000 |
| Country of origin: | CN |
| Warranty Terms: | 12 month(s) |
| Gross length (mm): | 334.00 mm |
| Gross height (mm): | 243.00 mm |
| Gross weight (kg): | 2.72 kg |
| Gross width (mm): | 55.00 mm |
| CO2 emission (kg): | 147.00 kg |
| Paper/Pasteboard: | 734.41 g |
| Plastic (no PET): | 14.40 g |
| Tare weight (kg): | 1.06 kg |
| Net weight (kg): | 2.66 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| WEEE classification: | Monit |
| Intrastat code: | 84713000 |
| Country of origin: | CN |
| Warranty Terms: | 12 month(s) |