SALE OUT. LG 65QNED85A3C 65" (165 cm) 4K Smart TV | SALE OUT. LG 4K QNED MiniLED TV | 65QNED85A3C | 65 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
Gamintojas: LG
Prekės kodas (MPN): 65QNED85A3CSO
Prekės kodas (MPN): 65QNED85A3CSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 731,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 168.00 mm |
| Gross height (mm): | 966.00 mm |
| Gross weight: | 27.80 kg |
| Gross width (mm): | 1596.00 mm |
| Net weight: | 22.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 7.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4240.00 g |
| Plastic (No PET): | 1060.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.30 kg |
| Volume (m3): | 0.26 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | LG |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Backlight type: | Mini LED |
| Connectivity: | HDMI, LAN, USB |
| Dimensions with stand: | 145.6 x 92.5/86.5 x 28 cm |
| HD type: | 4K UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 65QNED85A3C |
| Producer product family: | 4K QNED MiniLED TV |
| Operating system installed: | webOS 25 |
| Digital signal format system: | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Display diagonal: | 65 |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 168.00 mm |
| Gross height (mm): | 966.00 mm |
| Gross weight: | 27.80 kg |
| Gross width (mm): | 1596.00 mm |
| Net weight: | 22.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 7.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4240.00 g |
| Plastic (No PET): | 1060.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.30 kg |
| Volume (m3): | 0.26 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | LG |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Backlight type: | Mini LED |
| Connectivity: | HDMI, LAN, USB |
| Dimensions with stand: | 145.6 x 92.5/86.5 x 28 cm |
| HD type: | 4K UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 65QNED85A3C |
| Producer product family: | 4K QNED MiniLED TV |
| Operating system installed: | webOS 25 |
| Digital signal format system: | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Display diagonal: | 65 |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty: | 24 month(s) |