SALE OUT. Lenovo Yoga Tab Plus Gen 3 12.7 2944x1840 LTPS QUALCOMM SNAPDRAGON 8 /16GB/256GB/2Y Warranty | Lenovo | Yoga Tab Plus | TB520FU | 12.7 " | LTPS | 2944 x 1840 pixels | Qualcomm | Snapdra
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): ZAEG0041SESO
Prekės kodas (MPN): ZAEG0041SESO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
18 mėn.
18 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 761,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.69 kg |
| Gross width (mm): | 166.00 mm |
| Net weight: | 0.47 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1460.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 2944 x 1840 pixels |
| Internal memory: | 16 GB |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Operating system version: | 14 |
| Processor model: | Snapdragon 8 Gen 3 |
| 4G: | No |
| Battery capacity: | 10200 mAh |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Display technology: | LTPS |
| Warranty: | 18 month(s) |
| Producer product name: | TB520FU |
| Producer product family: | Yoga Tab Plus |
| Processor family: | Qualcomm |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Processor frequency: | 1x3.3 GHz + 2x2.95 GHz + 3x3.14 GHz + 2.26 GHz GHz |
| 5G: | No |
| Satellite speaker frequency range: | Tidal Teal Hz |
| Touch technology: | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 12.7 " |
| Rear camera: | Yes |
| Saleout: | DEMO |
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.69 kg |
| Gross width (mm): | 166.00 mm |
| Net weight: | 0.47 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 1460.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 2944 x 1840 pixels |
| Internal memory: | 16 GB |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Operating system version: | 14 |
| Processor model: | Snapdragon 8 Gen 3 |
| 4G: | No |
| Battery capacity: | 10200 mAh |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Display technology: | LTPS |
| Warranty: | 18 month(s) |
| Producer product name: | TB520FU |
| Producer product family: | Yoga Tab Plus |
| Processor family: | Qualcomm |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Processor frequency: | 1x3.3 GHz + 2x2.95 GHz + 3x3.14 GHz + 2.26 GHz GHz |
| 5G: | No |
| Satellite speaker frequency range: | Tidal Teal Hz |
| Touch technology: | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Display diagonal: | 12.7 " |
| Rear camera: | Yes |
| Saleout: | DEMO |