SALE OUT. Lenovo Tab M9 9HD TB310FU MediaTek Helio G80/4GB/64GB/ARM Mali-G52 MC2 GPU/Android 12/Grey/Touch/2Y Warranty | Lenovo Tab (without power adapter) | M9 TB310FU | HD | 9 " | Grey | IPS |
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): ZAC30180SESO
Prekės kodas (MPN): ZAC30180SESO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 148,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 234.00 mm |
| Gross height (mm): | 62.00 mm |
| Gross weight: | 0.56 kg |
| Gross width (mm): | 151.00 mm |
| Net weight: | 0.34 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 772.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 0.22 g |
| Plastic (No PET): | 0.01 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Front camera resolution (numeric): | 2 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 1340 x 800 pixels |
| Internal memory: | 4 GB |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Operating system version: | 12 |
| Processor model: | MediaTek Helio G80 |
| Compatible memory cards: | microSD |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Grey |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Display technology: | IPS |
| Producer product name: | M9 TB310FU |
| Producer product family: | Tab (without power adapter) |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 64 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Processor frequency: | 2.0 GHz |
| Display diagonal: | 9 " |
| Rear camera: | Yes |
| Graphics processor: | ARM Mali-G52 MC2 |
| Touch technology: | 10-point Multi-touch |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| HD type: | HD |
| Gross depth master carton: | 298 mm |
| Gross width master carton: | 212 mm |
| Gross height master carton: | 225 mm |
| Net weight master carton: | 4.655 kg |
| Tare weight master carton: | 0.242 kg |
| Accessories included: | Clear Case + Film |
| Saleout: | DEMO |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Power adapter: | Included |
| Processor family: | Mediatek |
| Battery technology: | Lithium Ion (Li-Ion) |
| 5G: | No |
| Gross depth (mm): | 234.00 mm |
| Gross height (mm): | 62.00 mm |
| Gross weight: | 0.56 kg |
| Gross width (mm): | 151.00 mm |
| Net weight: | 0.34 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 772.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 0.22 g |
| Plastic (No PET): | 0.01 g |
| Tare weight (kg): | 0.22 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Front camera resolution (numeric): | 2 MP |
| 3G: | No |
| Display: | 1340 x 800 pixels |
| Internal memory: | 4 GB |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Operating system version: | 12 |
| Processor model: | MediaTek Helio G80 |
| Compatible memory cards: | microSD |
| 4G: | No |
| Colour of product: | Grey |
| Battery capacity: | 5100 mAh |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Wi-Fi standards: | 802.11ac |
| Display technology: | IPS |
| Producer product name: | M9 TB310FU |
| Producer product family: | Tab (without power adapter) |
| Operating system installed: | Android |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal storage capacity: | 64 GB |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR4x |
| Wi-Fi: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Processor frequency: | 2.0 GHz |
| Display diagonal: | 9 " |
| Rear camera: | Yes |
| Graphics processor: | ARM Mali-G52 MC2 |
| Touch technology: | 10-point Multi-touch |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| HD type: | HD |
| Gross depth master carton: | 298 mm |
| Gross width master carton: | 212 mm |
| Gross height master carton: | 225 mm |
| Net weight master carton: | 4.655 kg |
| Tare weight master carton: | 0.242 kg |
| Accessories included: | Clear Case + Film |
| Saleout: | DEMO |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| Power adapter: | Included |
| Processor family: | Mediatek |
| Battery technology: | Lithium Ion (Li-Ion) |
| 5G: | No |