SALE OUT. Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 15.1 WQXGA AMD R5 7535HS/16GB/512GB/AMD Radeon 660M/WIN11 Home/ENG kbd/Grey/2Y Warranty | Lenovo IdeaPad Slim 5 15ARP10 | Cloud Grey | 15.1 " | OLED | WQXG
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 83J3004GNTSO
Prekės kodas (MPN): 83J3004GNTSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
18 mėn.
18 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 905,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 16.00 mm |
| Gross weight: | 2.07 kg |
| Gross width (mm): | 236.00 mm |
| Net weight: | 1.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 483.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Processor cores: | 6 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Processor model: | 7535HS |
| Processor boost frequency: | 4.55 GHz |
| Warranty: | 18 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 6400 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Warranty: | Depot |
| Diagonal: | 15.1 " |
| Colour of product: | Cloud Grey |
| HD type: | WQXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 660M Graphics |
| Camera: | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| Fingerprint reader: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Producer product name: | Slim 5 15ARP10 |
| Producer product family: | IdeaPad |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Panel type: | OLED |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Saleout: | DEMO |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 16.00 mm |
| Gross weight: | 2.07 kg |
| Gross width (mm): | 236.00 mm |
| Net weight: | 1.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 483.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.58 kg |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Internal memory type: | Soldered LPDDR5x |
| Processor cores: | 6 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Processor model: | 7535HS |
| Processor boost frequency: | 4.55 GHz |
| Warranty: | 18 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 6400 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Warranty: | Depot |
| Diagonal: | 15.1 " |
| Colour of product: | Cloud Grey |
| HD type: | WQXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 660M Graphics |
| Camera: | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| Fingerprint reader: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Producer product name: | Slim 5 15ARP10 |
| Producer product family: | IdeaPad |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | No |
| Panel type: | OLED |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Saleout: | DEMO |