SALE OUT. Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP10 14 AMD R7 8845HS/16GB/1TB/AMD Redeon 780M/WIN11 Home/Grey/2Y Warranty | SALE OUT. SALE OUT. Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP10 | Luna Grey | 14 " | OLED | WUXGA
Gamintojas: Lenovo
Prekės kodas (MPN): 83HV000BNTSO
Prekės kodas (MPN): 83HV000BNTSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 952,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 356.00 mm |
| Gross height (mm): | 17 mm |
| Gross weight: | 2.14 kg |
| Gross width (mm): | 251.00 mm |
| Net weight: | 1.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 468.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 68.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.001519052 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | SO-DIMM DDR5 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 780M Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Camera: | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Fingerprint reader: | No |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 8845HS |
| Producer product name: | Slim 5 14AHP10 |
| Producer product family: | IdeaPad |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Card reader integrated: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Memory layout (slots x size): | 2x8 GB |
| Warranty: | Depot |
| SALE OUT.: | y, Y |
| Gross depth (mm): | 356.00 mm |
| Gross height (mm): | 17 mm |
| Gross weight: | 2.14 kg |
| Gross width (mm): | 251.00 mm |
| Net weight: | 1.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 468.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 68.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.32 kg |
| TI weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.001519052 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Lenovo |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | SO-DIMM DDR5 |
| Colour of product: | Luna Grey |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon 780M Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Camera: | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Fingerprint reader: | No |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 8845HS |
| Producer product name: | Slim 5 14AHP10 |
| Producer product family: | IdeaPad |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Card reader integrated: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Solid-state drive interface: | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Memory layout (slots x size): | 2x8 GB |
| Warranty: | Depot |
| SALE OUT.: | y, Y |