SALE OUT. GIGABYTE Z790 GAMING X AX 1.0 M/B, | Gigabyte | Z790 GAMING X AX 1.0 M/B | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interf
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): Z790 GAMING X AXSO
Prekės kodas (MPN): Z790 GAMING X AXSO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
3 mėn.
3 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 213,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.56 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 239.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Z790 Express |
| Producer product name: | Z790 GAMING X AX 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Support 13th and 12th Gen Series Processors |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| Warranty: | 3 month(s) |
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.56 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 239.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Z790 Express |
| Producer product name: | Z790 GAMING X AX 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Support 13th and 12th Gen Series Processors |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| Warranty: | 3 month(s) |